Přípravka – co nás čeká

JARO 2018

19. března 2018 pondělí
20. března 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
21. března 2018 středa
22. března 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
23. března 2018 pátek
24. března 2018 sobota
25. března 2018 neděle
26. března 2018 pondělí
27. března 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
28. března 2018 středa
29. března 2018 čtvrtek – prázdniny 8:00 – 17:00 Velikonoční kemp
30. března 2018 pátek – Velký pátek 8:00 – 17:00 Velikonoční kemp
31. března 2018 sobota
1. dubna 2018 neděle
2. dubna 2018 pondělí – Velikonoce
3. dubna 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
4. dubna 2018 středa
5. dubna 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
6. dubna 2018 pátek
7. dubna 2018 sobota
8. dubna 2018 neděle 10:15 Vrchotovy Janovice – Senohraby (st. přípravka)
9. dubna 2018 pondělí
10. dubna 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
11. dubna 2018 středa
12. dubna 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
13. dubna 2018 pátek
14. dubna 2018 sobota 9:30 turnaj v Benešově (ml. přípravka)
10:15 Senohraby – Postupice (st. přípravka)
15. dubna 2018 neděle
16. dubna 2018 pondělí
17. dubna 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
18. dubna 2018 středa
19. dubna 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
20. dubna 2018 pátek
21. dubna 2018 sobota 10:15 Blaník Načeradec – Senohraby (st. přípravka)
22. dubna 2018 neděle 9:30 turnaj v Senohrabech (ml. přípravka)
23. dubna 2018 pondělí
24. dubna 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
25. dubna 2018 středa
26. dubna 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
27. dubna 2018 pátek
28. dubna 2018 sobota 10:15 Senohraby – Kamberk/Louňovice (st. přípravka)
29. dubna 2018 neděle
30. dubna 2018 pondělí
1. května 2018 úterý – státní svátek trénink není
2. května 2018 středa
3. května 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
4. května 2018 pátek
5. května 2018 sobota
6. května 2018 neděle 9:30 turnaj v Peceradech (ml. přípravka)
7. května 2018 pondělí
8. května 2018 úterý – státní svátek trénink není
9. května 2018 středa
10. května 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink ???
18:00 Přestavlky – Senohraby (st. přípravka)
11. května 2018 pátek
12. května 2018 sobota 9:30 Neveklov – Senohraby (st. přípravka)
13. května 2018 neděle
14. května 2018 pondělí
15. května 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
16. května 2018 středa
17. května 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
18. května 2018 pátek
19. května 2018 sobota  10:15 Senohraby – Vracovice (st. přípravka)
20. května 2018 neděle
21. května 2018 pondělí
22. května 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
23. května 2018 středa
24. května 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
25. května 2018 pátek
26. května 2018 sobota 9:30 turnaj v Peceradech (ml. přípravka)
9:30 Maršovice – Senohraby (st. přípravka)
27. května 2018 neděle
28. května 2018 pondělí
29. května 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
30. května 2018 středa
31. května 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
1. června 2018 pátek
2. června 2018 sobota 10:15 Senohraby – Olbramovice (st. přípravka)
3. června 2018 neděle  9:30 turnaj ve Vlašimi (ml. přípravka)
4. června 2018 pondělí
5. června 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
6. června 2018 středa
7. června 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
8. června 2018 pátek
9. června 2018 sobota  10:15 Poříčí n.S.- Senohraby (st. přípravka)
10. června 2018 neděle
11. června 2018 pondělí
12. června 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
13. června 2018 středa
14. června 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
15. června 2018 pátek
16. června 2018 sobota 10:15 Senohraby – Kácov (st. přípravka)
17. června 2018 neděle
18. června 2018 pondělí
19. června 2018 úterý 17:30 – 19:00 trénink
20. června 2018 středa
21. června 2018 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
22. června 2018 pátek
23. června 2018 sobota
24. června 2018 neděle