Přípravka – co nás čeká

JARO 2019

23. března 2019 sobota
24. března 2019 neděle
25. března 2019 pondělí
26. března 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
27. března 2019 středa
28. března 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
29. března 2019 pátek
30. března 2019 sobota  9:30 Senohraby – Nespeky (st. přípravka)
31. března 2019 neděle
1. dubna 2019 pondělí
2. dubna 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
3. dubna 2019 středa
4. dubna 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
5. dubna 2019 pátek
6. dubna 2019 sobota 9:30 Benešov – Senohraby (st. přípravka)
7. dubna 2019 neděle
8. dubna 2019 pondělí
9. dubna 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
10. dubna 2019 středa
11. dubna 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
12. dubna 2019 pátek
13. dubna 2019 sobota 9:30 Senohraby – Vrchotovy Janovice (st.přípravka)
14. dubna 2019 neděle
15. dubna 2019 pondělí
16. dubna 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
17. dubna 2019 středa
18. dubna 2019 čtvrtek ??? 17:30 – 19:00 trénink (prázdniny)
19. dubna 2019 pátek
20. dubna 2019 sobota
21. dubna 2019 neděle
22. dubna 2019 pondělí
23. dubna 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
17:30 Křivsoudov – Senohraby (st. přípravka)
24. dubna 2019 středa
25. dubna 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
26. dubna 2019 pátek
27. dubna 2019 sobota 9:30 Senohraby – Křečovice
28. dubna 2019 neděle
29. dubna 2019 pondělí
30. dubna 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
1. května 2019 středa
2. května 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
3. května 2019 pátek
4. května 2019 sobota
5. května 2019 neděle
6. května 2019 pondělí
7. května 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
8. května 2019 středa 9:00 – 16:00 turnaj v Čerčanech (st. přípravka)
9. května 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
10. května 2019 pátek
11. května 2019 sobota 10:15 Maršovice – Senohraby (st. přípravka)
12. května 2019 neděle
13. května 2019 pondělí
14. května 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
15. května 2019 středa
16. května 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
17. května 2019 pátek
18. května 2019 sobota 9:30 Senohraby – Zdislavice (st. přípravka)
19. května 2019 neděle 9:30 turnaj Olbramovice (ml. přípravka) 
20. května 2019 pondělí
21. května 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
22. května 2019 středa
23. května 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
24. května 2019 pátek
25. května 2019 sobota 9:30 turnaj Senohraby (ml. přípravka)
26. května 2019 neděle 9:30 Senohraby – Přestavlky (st. přípravka)
27. května 2019 pondělí
28. května 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
29. května 2019 středa
30. května 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
31. května 2019 pátek
1. června 2019 sobota 9:30 Senohraby – Dolní Kralovice (st. přípravka)
2. června 2019 neděle
3. června 2019 pondělí
4. června 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
5. června 2019 středa
6. června 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
7. června 2019 pátek
8. června 2019 sobota 9:30 turnaj Chocerady (ml.přípravka)
9. června 2019 neděle 10:15 Velíš – Senohraby (st. přípravka)
10. června 2019 pondělí
11. června 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
12. června 2019 středa
13. června 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
14. června 2019 pátek
15. června 2019 sobota
16. června 2019 neděle
17. června 2019 pondělí
18. června 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
19. června 2019 středa
20. června 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
21. června 2019 pátek
22. června 2019 sobota
23. června 2019 neděle
24. června 2019 pondělí
25. června 2019 úterý 17:30 – 19:00 trénink
26. června 2019 středa
27. června 2019 čtvrtek 17:30 – 19:00 trénink
28. června 2019 pátek
29. června 2019 sobota
30. června 2019 neděle