Přípravka Týnec – Senohraby a Senohraby – Olbramovice

Přípravka Týnec – Senohraby 1 : 5 (0:1)

17.5. odehrála další utkání – tentokrát se soupeřem z konce tabulky. Po vyrovnaném začátku kluci získali převahu v poli, ale do poločasu vstřelili pouze jednu branku. Šance jsme začali proměňovat až ve druhém poločase a kluci si vítězství v klidu pohlídali.

Sestava: Švancar – Štolba T., Špachta, Hais – Svoboda, Všetula – Peška, Páleníček O.

Branky: Svoboda 2, Páleníček 2, Peška

Přípravka Senohraby – Olbramovice  4 : 6 (1:4)

Další zápas přípravky jsme sehráli doma 23.5. s Olbramovicemi a pomýšleli jsme na vítězství. Soupeř nás ale v prvním poločase (jako už mnohokrát) přehrával, dával branky. Zaslouženě jsme prohrávali 1:4. Druhý poločas byla hra z naší strany úplně jiná, než na začátku zápasu. Kluci makali, soupeře jsme přestříleli, ale na celkový obrat to už nestačilo. O body jsme sice přišli, ale za výkon ve druhém poločase si kluci vysloužili zmrzku.

Sestava: Švancar – Štolba, Hais, Špachta, Kopecký Š. – Svoboda, Všetula – Peška, Páleníček, Kopecký J., Hanzl, Hruška,
Branky : Svoboda 2, Všetula, Kopecký J.

Příští utkání:  Neděle 31.5. 10:00  Vlašim – Senohraby.  Sraz v 8:30 na hřišti. Odjezd v 8:40.