Přípravka turnaj Ratměřice 3.místo

V NE 20.4.2014 sehrála ml.přípravka 1. jarní turnaj sezony v Ratměřicích ve skupině o 5-9 místo(turnaj mužstev, která skončila na podzim na 2. místech ve svých skupinách).
V prvním zápase jsme odehráli smolný zápas – přes naši mírnou převahu v poli proti Vlašimi B jsme prohráli ( po ojedinělé šanci soupeře) 0:1. Ve druhém zápase nás silný soupěř – Václavice – asi zaslouženě přehrál 2:5 (2:2), ale v dalším zápase už jsme si vzpoměli na podzimní výkony, přidali bojovnost a začali i chvílemi hrát fotbal a bylo z toho vítězství proti Pyšelům (asi proti nejslabšímu z této skupiny) 6:0 (2:0).
Po pauze (dali jsme si párečky, čokoládičky,..) jsme si to rozdali s velmi silným domácím týmem – Ratměřice – a byl to náš nejpovedenější zápas ( s ne úplně šťastným  výsledkem). Po  výborném 1. poločase, kdy jsme dali 3 branky a soupeře nepustili téměř do žádné šance (poločas 3:1), jsme se neubránili tlaku soupeře ve druhém poločase a smolně jsme inkasovali ( po odrazech 1 vlastní a 1 polovlastní branka) a uhráli zaslouženou remízu 3:3 .

Na svém 1. turnaji letos na jaře kluci předvedli zápas od zápasu lepší  fotbalové výkony, nasazení i bojovnost a v součtu z toho bylo pěkné 3. místo za výsledek 10:9. Abychom mohli letos na jaře pomýšlet výše – budeme muset ještě trochu přidat – soupeři letos jsou hodně zdatní.
Po vlažnějším začátku začali všichni bojovat jako lvi, ale kapitánskou pásku na další turnaj si bezchybným  a bojovným výkonem (ač o hlavu menší než  všichni soupeři a  s „vlastencem“)  vysloužil Štěpán Kopecký.

Senohraby – Vlašim       0:1 (0:0)
Senohraby – Václavice  2:5 (2:2)  (Kopecký J., Svoboda)
Senohraby – Pyšely       6:0 (2:0) (Všetula,Svoboda 2x,Kopecký J.,Štolba T., Kohout F.)
Senohraby – Ratměřice 3:3 (3:1) (Kopecký J. 2x , Štolba T)

Sestava:  Švancar J., Štolba T., Kopecký Š., Kopecký J., Peška D., Špachta V., Svoboda D., Všetula L., Páleníček O., Kohout F., Horad J.

Příští turnaj:  So 26.4.  v  9:30   ve Václavicích. Odjezd  v 8:30 od hřiště v Senohrabech.