Přípravka Senohraby – Vlašim

Senohraby – Vlašim 2 : 18 (2:9)

V dalším středečním zápase (24.9.) jsme přivítali hráče Vlašimi. Vzhledem k tomu, že se s tímto týmem střetáváme již třetím rokem, byla nám zřejmá síla soupeře, který na okresní úrovni válcuje všechny soupeře a dosáhl i několika úspěchů v republikovém měřítku. Od první minuty soupeř předváděl svou hru, která je v této věkové kategorii nevídaná. Po soupeřově první brance sice ještě náš tým Lucasem vyrovnal, ale další branky rychle následovaly. Za stavu 1:3 ještě znovu skóroval Lucas po krásně zahraném rohovém kopu a hlavičce. To však bylo z naší stran v první poločase vše, skóre narůstalo až na poločasových 2:9. Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že chceme soupeře potrápit a nedovolit mu vstřelit tolik branek. To se ze začátku celkem dařilo i díky Honzovi v bráně, který opět předváděl vynikající zákroky. Soupeř však svou převahu dokázal zužitkovat na konečných 2:18.

Branky: Všetula 2

Sestava: Švancar – Kopecký Š., Štolba T., Všetula L., Kopecký J., Svoboda D. – Vrba M., Páleníček O., Kohout F., Peška D., Lukeš A., Schropfer D.

Příští utkání:  Sobota 27.9. 12:30 Prčice – Senohraby. Sraz v 11:00 na hřišti. Odjezd v 11:10.