Přípravka Senohraby – Pyšely

Senohraby – Pyšely 8 : 10 (3:5)

V sobotu (20.9.) nastoupila přípravka proti Pyšelům. V pozměněné sestavě zaviněné neúčastí elitních „hrusických“ a dalších borců sehrála hodně vyrovnané utkání. Sice obdržela na začátku utkání první branku, ale potom zapnula, soupeře přehrávala a v 15. minutě vedla 3:1.  Konec první půle se však nepovedl a soupeř během pěti minut otočil skóre na poločasových 3:5. Po přestávce, ve které kluci dostali pokyny na co se soustředit a jak hrát, jsme opět byli lepším mužstvem. Postupně jsme skóre vyrovnali a šli ve 40. minutě do dvoubrankového vedení 8:6. Pak se však opakovala situace ze závěru prvního poločasu a my opět během pěti minut inkasovali 4 branky. V utkání se projevila naše nezkušenost, kdy v konci poločasů po předchozích prostřídáních, neplníme úkoly, děláme zbytečné chyby a pokud je soupeř potrestá dobře to nedopadne. Velkou pochvalu za bojovnost a neustálý pohyb zaslouží Oskar, který získal velké množství míčů. V druhém poločase se do branky překvapivě postavil Adam Lukeš a odchytal ho velmi dobře.

Branky: Svoboda 3, Hais 2, Panták, Páleníček, ???

Sestava: Lukeš A. – Štolba T., Hais O., – Svoboda D., Páleníček O., Vrba M., – Beneš J., Panták F., Peška D.

Příští utkání:  Středa 24.9. 17:00 Senohraby – Vlašim. Sraz v 16:30 na hřišti.

Další utkání:  Sobota 27.9. 12:30 Prčice – Senohraby. Sraz v 11:00 na hřišti. Odjezd v 11:10.