Přípravka Senohraby – Prčice a Netvořice – Senohraby

Senohraby – Prčice  7 : 5 (4:1)

Netvořice – Senohraby  4 : 7 (1:5)

V neděli 26.4.2015 sehrála přípravka další domácí zápas s týmem ze Sedlece-Prčice. Opět jsme zápas začali inkasovanou brankou, ale po několika minutách jsme skóre otočili. Do konce poločasu jsme hráli výrazně lépe než soupeř a poločasové vedení 4:1 bylo  zasloužené. Když na začátku druhé půle vstřelil svou třetí branku Dominik Svoboda, zdálo se, že o výsledku utkání je rozhodnuto. Kluci ale polevili a soupeř využil své šance. Druhou půli jsme sice prohráli 3:4, ale vítězství zůstalo v Senohrabech.

Branky: Svoboda 3, Štolba, Hais, Páleníček, Všetula

Sestava: Švancar – Štolba T., Hais, Kopecký Š., Špachta – Svoboda, Všetula – Kopecký J.,  Kohout F., Vrba, Peška, Páleníček O., Hruška

Ve středu 29.4.2015 od 17.30 sehrála přípravka odložený zápas 1. jarního kola v Netvořicích. Už se stalo pravidlem, že do zápasu vstoupíme vlažněji než soupeř a po chvíli prohráváme… dnes v 8. minutě. Naštěstí jsme se včas vzpamatovali, pomohlo nám, že jsme hráli z kopce a po zlepšeném výkonu po obdržené brance jsme zápas otočili na poločasových 5:1, kdy jsme dávali branky po dobře zahraných standardních situacích a obránci dalekonosnými střelami (Domča 2x, Ondra H., Tom Š, Oskar). Ve druhém poločase se hra opět vyrovnala, soupeř nám zatápěl rychlými protiútoky a my byli rádi, že jsme relativně v klidu dovedli zápas k vítězství 7:4 (branky Vítek a Domča). Na borcích byla trochu znát únava z dnešního odpoledne na Vávráku – možná někdo měl moc buřtů, ostatní asi hodně řádili na louce nebo v lese …  🙂

Branky: Svoboda 3, Hais, Štolba, Páleníček, Špachta

Sestava: Švancar – Štolba T, Hais, Kopecký Š, Špachta – Svoboda, Všetula – Vrba, Peška, Páleníček O

Příští utkání:  Neděle 10.5. 10:15  Senohraby – Poříčí.  Sraz v 9:15 na hřišti.