Novinky

Příspěvky FO je možno platit na účet: 2000823807 / 2010 (do zprávy pro příjemce uvedete jméno a příjmení).

Senohrabský sportovní zpravodaj z r. 1988 k 70.výročí Sokola a 60.výročí fotbalu přečtěte si zde.

Úterní  zápas 21.11.2017

Úvaly B – Senohraby A   1 : 2 (0:0)

Víkendové zápasy  18.11.  –  19.11.2017

Senohraby B – Sluštice 4 : 3 (3:1)
Senohraby A – Kunice B 1 : 3 (1:1)

Víkendové zápasy  11.11.  –  12.11.2017

Všestary – Senohraby B 0 : 2 (0:1)
Úvaly B – Senohraby A odloženo na 21.11.

Víkendové zápasy  4.11.  –  6.11.2017

Přípravka Pecerady – Senohraby   7 : 2 (3:1)
Senohraby B – Světice   2 : 1 (1:0)
Žáci Senohraby – Trhový Štěpánov   0 : 0 (0:0)
Senohraby A – Zeleneč   1 : 4 (0:1)

Víkendové zápasy 28.10.  –  29.10.2017

Odolena Voda – Senohraby A   2 : 4 (2:2)
Louňovice – Senohraby B   1 : 2 (1:1)

Víkendové zápasy 21.10.  –  22.10.2017

Ml. přípravka 1.místo turnaj v Benešově
Žáci Týnec – Senohraby   2 : 0 (0:0)
Senohraby B – Babice   1 : 7 (1:3)
St. přípravka Týnec – Senohraby   4 : 1 (1:0)
Senohraby A – Vyžlovka   2 : 0 (1:0)

Víkendové zápasy 14.10.  –  15.10.2017

St. přípravka Senohraby – Neveklov 6 : 10 (2:5)
Ml. přípravka 1.místo turnaj v Benešově
Hovorčovice – Senohraby A – Škvorec 7 : 5 (5:1)
Doubravčice – Senohraby B 3 : 2 (2:0)
Žáci Senohraby – Benešov 1 : 5 (1:4)

Středeční  zápas 10.10.2017

St. přípravka Senohraby – Benešov  3 : 11 (0:5)

Víkendové zápasy 7.10.  –  8.10.2017

St. přípravka Senohraby – Přestavlky   8 : 2 (4:0)
Senohraby B – Lojovice   2 : 1 (0:0)
Žáci Senohraby – Sedlec/Prčice   1 : 0 (0:0)
Senohraby A – Škvorec   7 : 5 (5:1)

Víkendové zápasy 30.9.  –  1.10.2017

Ml. přípravka 1.místo turnaj Senohraby
Svojetice – Senohraby A 0 : 3 (0:1)
St. přípravka Soběhrdy – Senohraby 4 : 2 (2:0)
Žáci Teplýšovice – Senohraby 4 : 2 (1:1)
Dobřejovice B – Senohraby B 5 : 5 (0:3)

Víkendové zápasy 23.9.  –  24.9.2017

St. přípravka Senohraby – Benešov 2 : 24 (1:14)
Senohraby B – Hrusice B 0 : 9 (0:2)
Žáci Senohraby – Votice 1 : 2 (1:1)
Senohraby A – Hrusice A 2 : 4 (1:1)

Středeční  a čtvrteční zápas 20.a 21. 9.2017

Žáci ST 20.9. Divišov – Senohraby 2 : 7 (1:2)
St. přípravka ČT 21.9. Senohraby – Nespeky 6 : 5 (3:3)

Víkendové zápasy 16.9.  –  17.9.2017

Žáci Benešov – Senohraby 11 : 1 (5:1)
Ml. přípravka turnaj Chocerady 2.místo
Přípravka Křečovice – Senohraby 5 : 3 (2:0)
Kamenice B – Senohraby B 6 :0 (2:0)
Šestajovice – Senohraby A 2 : 3 (1:1)

Středeční  a čtvrteční zápas 13.a 14. 9.2017

ST 13.9. Přípravka Poříčí – Senohraby 6 : 6 (3:3)
ČT 14.9. Žáci Senohraby – Soběhrdy 2 : 1 (1:0)

Víkendové zápasy 9.9.  –  10.9.2017

Žáci Senohraby – Zdislavice   2 : 0  (1:0)
Radošovice – Senohraby B   1 : 1  (1:1)
Zápy B – Senohraby A   6 : 3  (2:1)

Středeční  zápas 6.9.2017

Přípravka  Senohraby-Netvořice   7 : 3 (3:3)

Víkendové zápasy 2.9.  –  3.9.2017

Senohraby B – Doubek   1 : 3 (0:2)
Přípravka Krhanice – Senohraby   6 : 5 (1:2)
Senohraby A – Radonice   0 : 2 (0:1)

Víkendové zápasy 26.8.  –  27.8.2017

Kostelec u Kř. A – Senohraby A   4 : 2 (1:0)
Kostelec u Kř. B – Senohraby B   7 : 0 (2:0)

————————————————————————————————-

Víkendové zápasy 17.6.  – 18.6.2017

Ondřejov B – Senohraby B   2 : 5  (2:2)
Kunice B – Senohraby A   3 : 3  (1:0)  pen. 6:5

Víkendové zápasy 10.6.  – 11.6.2017

Přípravka 6. a 8. místo turnaj Senohraby.
Senohraby B – Hrusice B 2 : 2 (1:2)
Senohraby A – Hrusice A 6 : 0 (3:0)

Víkendové zápasy 3.6.  – 4.6.2017

Doubek – Senohraby B 4 : 0 (1:0)
Zeleneč – Senohraby A 3 : 1 (1:0)

Víkendové zápasy 27.5.  – 28.5.2017

Žáci Senohraby – Tynec 0 : 5 (0:4)
Senohraby B – Čestlice 0 : 3 (0:1)
Senohraby A – Vyžlovka 5 : 1 (2:0)

Víkendové zápasy 20.5.  – 21.5.2017

Žáci Načeradec – Senohraby   3 :13 (1:4)
Mukařov B – Senohraby B   0 : 3 (0:0)
Mukařov A – Senohraby A   0 : 0 (0:0) pen. 5:4
Přípravka 3. místo turnaj Senohraby

Víkendové zápasy 13.5.  – 14.5.2017
Žáci Bystřice – Senohraby   5 : 1 (2:0)
Senohraby B – Lojovice   5 : 1 (2:0)
Senohraby A – Úvaly B   3 : 0 (3:0)

Čtvrteční zápas 11.5.2017

Senohraby B – Kostelec u Kř. B 4 : 1 (0:1)

Úterní  zápas 9.5.2017

Žáci  Poříčí – Senohraby   10 : 1 (6:0)

Víkendové zápasy 6.5.  – 7.5.2017

Přípravka 3.místo turnaj ve Voticích
Žáci Senohraby – Votice 2 : 2 (0:1)
Hovorčovice – Senohraby A 1 : 3 (1:2)
Kamenice B – Senohraby B 3 : 3 (0:0)

Středeční  zápas 3.5.2017

Žáci Senohraby – Prčice 4 : 1 (1:1)

Víkendové zápasy 29.4.  – 30.4.2017

Žáci Poříčí – Senohraby    Odloženo na 9.5. 18:00
Senohraby B – Kostelec B    3 : 3 (2:2)
Přípravka turnaj Benešov   3.místo
Senohraby A – Škvorec    1 : 0 (1:0)

Víkendové zápasy 22.4.  – 23.4.2017

Žáci Senohraby – Čechtice   1 : 4 (0:1)
Mnichovice – Senohraby A  5 : 1 (3:1)
Přípravka 3.místo turnaj Vlašim
Všestary – Senohraby B       4 : 2 (2:0)

Víkendové zápasy 15.4.  – 16.4.2017

Senohraby B – Babice   5 : 1 (1:1)
Žáci Vlašim – Senohraby   4 : 1 (1:0)
Senohraby A – Odolena Voda   2 : 3 (2:1)

Víkendové zápasy 8.4.  – 9.4.2017

Senohraby A – Zápy B    1 : 2 (0:1)
Světice – Senohraby B   5 : 1 (4:0)

Víkendové zápasy 1.4.  – 2.4.2017

Radonice – Senohraby A   2 : 1 (1:0)

Víkendové zápasy 25.3.  – 26.3.2017

Senohraby B – Radošovice   0 : 4 (0:3)
Senohraby A – Kostelec u Kř.   1 : 3 (0:2)

Víkendové zápasy 19.11.  – 20.11.2016

Senohraby B – Ondřejov B   9 : 2 (4:0)
Senohraby A – Kunice B    2 : 1p  (0:1)

Víkendové zápasy 12.11.  – 13.11.2016

Hrusice A – Senohraby A   3 : 2 (2:2)
Hrusice B – Senohraby B   3 : 3 (2:2)

Víkendové zápasy 5.11.  – 6.11.2016

Senohraby B – Doubek  1 : 5 (0:1)
Senohraby A – Zeleneč  3 : 2p (1:1)

Víkendové zápasy 29.10.  – 30.10.2016

Vyžlovka – Senohraby A   2 : 0 (2:0)
Čestlice – Senohraby B   5 : 3 (0:2)

Víkendové zápasy 22.10.  – 23.10.2016

Žáci Votice – Senohraby  2 : 1 (1:0)
Senohraby B – Mukařov B  8 : 1 (4:0)
Senohraby A – Mukařov A  4 : 0 (1:0)

Víkendové zápasy 15.10.  – 16.10.2016

Žáci Senohraby – Poříčí  1 : 7 (0:5)
Lojovice – Senohraby B  2 : 1 (1:0)
Přípravka 1.místo turnaj v Senohrabech (22:3)
Úvaly B – Senohraby A  6 : 0 (1:0)

Úterní zápas 11.10.2016

Žáci Senohraby – Bystřice  1 : 5 (0:4)

Víkendové zápasy 8.10.  – 9.10.2016

Senohraby B – Kamenice B  3 : 4 (1:3)
Přípravka 1. místo na turnaji v Poříčí (17:2).
Žáci Čechtice – Senohraby  1 : 1 (0:1)
Senohraby A – Hovorčovice  6 : 0 (0:0)

Víkendové zápasy 1.10.  – 2.10.2016

Žáci Senohraby – Vlašim 0 : 7 (0:3)
Škvorec – Senohraby A  1 : 0 (0:0)
Přípravka 2. a 4. místo na turnaji v Nespekách.
Doubravčice – Senohraby B neodehráno (0:3 kontumace)

Středeční  zápasy 28.9.2016

Žáci Sedlec – Senohraby  3 : 3 (1:3)
Kostelec u Kř. B – Senohraby B  1 : 2 (1:2)

Víkendové zápasy 24.9.  – 25.9.2016

Přípravka 1. místo (40:2) na turnaji v Choceradech
Senohraby B – Všestary  2 : 1 (2:0)
Senohraby A – Mnichovice  1 : 4 (1:2)

Čtvrteční  zápas 22.9.2016

Senohraby B – Březí 2 : 3 (1:1)

Víkendové zápasy 17.9.  – 18.9.2016

Přípravka 1.místo na turnaji ve Struhařově (skóre 28:3).
Žáci Týnec – Senohraby   3 : 0 (3:0)
Odolena Voda – Senohraby A   4 : 2 (2:0)
Babice – Senohraby B   5 : 6 (0:4)

Víkendové zápasy 10.9.  – 11.9.2016

Žáci Senohraby – Načeradec   4 : 1 (3:1)
Senohraby B – Světice  4 : 0 (3:0)
Zápy B – Senohraby A  3 : 2 (3:2)

Víkendové zápasy 3.9.  – 4.9.2016

Senohraby A – Radonice  2 : 1 (0:1)

Víkendové zápasy 28.8.  – 29.8.2016

Kostelec u Kř. – Senohraby A   0 : 5 (0:3)
Radošovice – Senohraby B   6 : 4 (4:1)

Víkendové zápasy 18.6.

Přípravka 1.místo turnaj Senohraby
Velké Popovice B – Senohraby B 6 : 6 (4:2)
Struhařov – Senohraby A 9 : 2 (7:0)

Víkendové zápasy 11.6.  – 12.6.2016

Senohraby B – Čestlice 2 : 7 (1:3)
Žáci Senohraby – Teplýšovice 5 : 3 (2:2)
Senohraby A – Strančice 1 : 1 (1:1)

Čtvrteční  zápas 9.6.2016

Přípravka Senohraby – Benešov 21 : 0 (9:0)

Víkendové zápasy 4.6.  – 5.6.2016

Přípravka Poříčí – Senohraby   5 : 10 (2:5)
Žáci Křivsoudov – Senohraby   8 : 2  (4:0)
Všestary – Senohraby A   3 : 5  (3:4)
Doubek – Senohraby B    2 : 2  (1:2)

Středeční  zápas 1.6.2016

Březí – Senohraby B  7 : 3 (6:2)

Víkendové zápasy 28.5.  – 29.5.2016

Senohraby B – Ondřejov B  2 : 5 (2:2)
Žáci Senohraby – Bystřice  1 : 2 (0:2)
Přípravka Votice – Senohraby  9 : 7 (4:4)
Senohraby A – Ondřejov A  6 : 1 (2:0)

Víkendové zápasy 20.5.  – 22.5.2016

Žáci Chotýšany – Senohraby 4 : 9 (0:3)
Mukařov B – Senohraby B  4 : 0 (2:0)
Křenice – Senohraby A   3 : 4 (2:3)
Přípravka Senohraby – Sedlec/Prčice  17 : 2 (7:0)
Žáci Mezno – Senohraby   3 : 5 (0:4)

Víkendové zápasy 14.5.  – 15.5.2016

Žáci Senohraby – Chocerady  2 : 7 (1:4)
Senohraby B – Lojovice  6 : 3 (1:1)
Senohraby A – Pacov  4 : 0 (2:0)

Středeční  zápasy 11.5.2015

Žáci Tichonice – Senohraby 5 : 10 (3:6)
Senohraby B – Hrusice B 2 : 1 (1:0)

Víkendové zápasy 6.5.  – 8.5.2016

PÁ Přípravka Vlašim – Senohraby  3 : 4 (1:2)
Žáci Senohraby – Pravonín   2 : 4  (1:2)
Kamenice B – Senohraby B  1 : 0 (1:0)
Říčany B – Senohraby A  4 : 2 (2:0)

Víkendové zápasy 30.4.  – 1.5.2016

Přípravka Benešov B – Senohraby  6 : 8 (4:3)
Senohraby B – Doubravčice  1 : 1  (0:1)
Žáci Týnec – Senohraby   12 : 4 (5:1)
Senohraby A – Mnichovice B  1 : 3 (0:2)

Středeční  zápas 27.4.2015

Žáci Senohraby – Načeradec  6 : 2 (3:0)

Víkendové zápasy 23.4.  – 24.4.2016

Žáci Senohraby – Bílkovice 3 : 5 (2:3)
Přípravka Senohraby – Neveklov 10 : 2 (7:2)
Mirošovice – Senohraby A 1 : 2 (0:1)
Kostelec u Kř. B – Senohraby B  5 : 2 (3:2)

Víkendové zápasy 16.4.  – 17.4.2016

Přípravka Bystřice – Senohraby  3 : 3 (1:0)
Senohraby B – Světice  3 : 6 (2:4)
Žáci Ostředek – Senohraby  1 : 2 (0:1)
Senohraby A – Kamenice A  2 : 2 (0:1)

Víkendové zápasy 9.4.  – 10.4.2016

Žáci Senohraby – Neveklov 3 : 5 (2:3)
Přípravka Senohraby – Ratměřice 5 : 2 (4:2)
Senohraby A – Radošovice A 5 : 4 (2:2)
Babice – Senohraby B 11 : 2 (5:0)

Víkendové zápasy 2.4.  – 3.4.2016

Senohraby B – Dobřejovice B   0 : 4 (0:2)
Kostelec n.Č.l. – Senohraby A   2 : 2 (1:0)

Víkendové zápasy 26.3.  – 27.3.2016

Senohraby A – Svojetice   1 : 0 (0:0)

Víkendové zápasy 14.11.  – 15.11.2015

Senohraby B – Velké Popovice B  2: 7 (2:3)
Senohraby A – Struhařov  12 : 0 (6:0)

Víkendové zápasy 7.11.  – 8.11.2015

Žáci Teplýšovice – Senohraby 1 : 9 (1:4)
Strančice – Senohraby A  0 : 3 (0:1)
Čestlice – Senohraby B  7 : 2 (5:0)

Víkendové zápasy 31.10.  – 1.11.2015

Žáci Senohraby – Křivsoudov 5 : 2 (3:1)
Senohraby B – Doubek  2 : 2 (1:2)
Senohraby A – Všestary

Středeční  zápas 28.10.2015

Senohraby B – Březí 1 : 4 (0:2)

Víkendové zápasy 24. – 25. 10.2015

Ondřejov A – Senohraby A  0 : 1 (0:0)
Žáci Bystřice – Senohraby  4 : 2 (1:1)
Ondřejov B – Senohraby B  6 : 1 (3:1)

Víkendové zápasy 17. – 18. 10.2015

Žáci Senohraby – Mezno 5 : 4 (4:1)
Senohraby B – Mukařov B 2 : 5 (1:2)
Senohraby A – Křenice 8 : 2 (5:0)

Víkendové zápasy 9. – 11. 10.2015

Přípravka Sedlec/Prčice – Senohraby  1 : 12 (1:7)
Žáci Chocerady – Senohraby  6 : 1 (3:0)
Lojovice – Senohraby B  4 : 1 (1:1)
Pacov – Senohraby A  1 : 2  (0:1)
Přípravka Senohraby – Vlašim  3 : 2 (1:1)

Víkendové zápasy 3. – 4. 10.2015

Žáci Pravonín – Senohraby 2 : 0 (1:0)
Senohraby B – Kamenice B 2 : 1 (1:0)
Senohraby A – Říčany B  4 : 0 (3:0)

Středeční  zápasy 30. 9.2015
Žáci Senohraby – Chotýšany 15 : 0 (7:0)
Přípravka Senohraby – Poříčí 4 : 3 (0:2)

Víkendové zápasy 26. – 27. 9.2015

Žáci Senohraby – Týnec 1 : 2 (1:0)
Přípravka Senohraby – Benešov B 18 : 3 (8:0)
Doubravčice – Senohraby B 3 : 0 (1:0)
Mnichovice B – Senohraby A 2 : 4 (1:3)

Víkendové zápasy 19. – 20. 9.2015

Přípravka Neveklov – Senohraby 1 : 7 (1:3)
Senohraby B – Kostelec u Kř. B 4 : 1 (2:0)
Žáci Bílkovice – Senohraby  1 : 2 (1:1)
Senohraby A – Mirošovice  2 : 0 (0:0)

Víkendové zápasy 12. – 13. 9.2015

Žáci Senohraby – Ostředek 5 : 2 (3:1)
Přípravka Senohraby – Bystřice 8 : 5 (4:3)
Kamenice – Senohraby A  3 : 5 (1:2)
Světice – Senohraby B  5 : 4 (3:3)

Víkendové zápasy 5. – 6. 9.2015

Žáci Neveklov – Senohraby 5 : 6 (2:2)
Radošovice – Senohraby A 2 : 6 (0:4)
Senohraby B – Babice 1 : 8 (0:5)
Přípravka Ratměřice – Senohraby  0 : 6 (0:4)

Zápasy 2.9.2015
Hrusice B – Senohraby B 1 : 1 (1:0)
Žáci Načeradec – Senohraby 4 : 1 (1:0)
Přípravka Benešov – Senohraby 0 : 20 (0:9)

Víkendové zápasy 29. – 30. 8.2015

Dobřejovice B – Senohraby B 11 : 1 (6:0)
Senohraby A – Kostelec nad Č.l. 2 : 0 (0:0)
Žáci Senohraby – Tichonice 13 : 3 (5:1)
Přípravka Senohraby – Votice 11 : 4 (3:1)

Víkendové zápasy 22. – 23. 8.2015

Svojetice A – Senohraby A 1 : 4 (1:3)
Radošovice B – Senohraby B 4 : 9 (1:5)

Víkendové zápasy 13. – 14. 6.2015

Ondřejov A -Senohraby A 2 : 0
Všestary – Senohraby B 5 : 2

Zápasy  2.6. – 7.6.2015

Přípravka Senohraby – Benešov 5 : 1 (3:0)
Přípravka Senohraby – Votice 6 : 6 (3:4)
Žáci Trhový Štěpánov – Senohraby 1 : 7

Senohraby B – Velké Popovice B 3 : 1 (2:1)
Senohraby A – Radošovice  8 : 0 (2:0)

Víkendové zápasy 30. – 31. 5.2015

Žáci Senohraby – Benešov 7 : 2 (3:1)
Svojetice A – Senohraby A 1 : 0 (1:0)
Přípravka Vlašim – Senohraby 18 : 3
Čestlice – Senohraby B 6 : 1

Víkendové zápasy 23. – 24. 5.2015

Přípravka Senohraby-Olbramovice  4 : 6 (1:4)
Senohraby B – Mukařov B  4 : 3 (2:1)
Žáci Jankov – Senohraby  1 : 2 (1:1)

Víkendové zápasy 16. – 17. 5.2015

Žáci Senohraby – Netvořice 6 : 0 (1:0)
Struhařov A – Senohraby A  2 : 2
Přípravka Týnec – Senohraby  1 : 5 (0:1)

Víkendové zápasy 9. – 10. 5.2015

Žáci Teplýšovice – Senohraby 3 : 1 (1:1)
Senohraby B – Lojovice 3 : 1 (0:0)
Přípravka Senohraby – Poříčí 1 : 25 (0:12)
Senohraby A – Kostelec n Č.L. 8 : 3 (4:1)

Víkendové zápasy 2. – 2. 5.2015

Žáci Senohraby  – Prčice  4 : 1 (0:1)
Strančice B – Senohraby  B  3 : 3 (2:1)
Mnichovice B – Senohraby A  2 : 4 (1:2)

Odložený zápas 29. 4.2015

Přípravka Netvořice – Senohraby  4 : 7 (1:5)

Víkendové zápasy 25. – 26. 4.2015

Žáci Nespeky – Senohraby  3 : 1 (0:1)
Senohraby B -Dobřejovice B  2 : 0 (0:0)
Přípravka Senohraby-Prčice 7 : 5 (4:1)
Senohraby A -Říčany B  1 : 0 (0:0)

Víkendové zápasy 18. – 19. 4.2015

Přípravka Pyšely – Senohraby 8 : 5 (3:3)
Žáci Vrch. Janovice – Senohraby  0 : 6 (0:3)
Senohraby B – Hrusice B  2 : 1 (0:0)
Strančice A – Senohraby A  3 : 1 (1:0)

Víkendové zápasy 12. 4.2015

Žáci Senohraby – Vlašim 2 : 1 (1:1)
Přípravka Senohraby – Jankov 4 : 1 (2:0)
Kamenice B – Senohraby B 6 : 1 (3:1)
Senohraby A -Dobřejovice A  1 : 0 (0:0)

Víkendové zápasy 4. – 5. 4.2015

Přípravka a žáci zápasy zrušeny !!!
Senohraby B – Ondřejov B 1 : 3 (1:2)
Senohraby A – Pacov A 2 : 1 (1:0)

Víkendové zápasy 26. – 29. 3.2015

Žáci Senohraby – Benešov 6 : 2
Přípravka Bystřice – Senohraby 7 : 4
Mirošovice A – Senohraby A 0 : 3 (0:1)

Víkendové zápasy 21.3.2015

Minipřípravka 6. místo na turnaji v Říčanech

Přípravka Senohraby – Bystřice 3 : 10 (1:6)
Kamenice A – Senohraby A     2 : 2

Tréninky mládeže

od 17.3. TRÉNINKY –  NA HŘIŠTI  – ÚT a ČT od 17 hod

Tréninky mládeže

UT 17-18 hod – minipřípravka
UT 18-19 hod – žáci (vítaní i borci ze st. přípravky)
ČT 17-18 hod – st. přípravka (příp. žáci co nemohou v ut)

BŘEZEN

3.3. 17:00 trénink minipřípravka
3.3. 18:00 společný trénink ml. žáci + st. přípravka
5.3. trénink přípravka zrušen
10.3. 17:00 trénink minipřípravka
10.3. + 12.3. trénink žáci + přípravka zrušen

od 16.3. TRENINKY –  NA HŘIŠTI  – UT a ČT od 17 hod

Tréninky mládeže

Tréninky v roce 2014 ukončeny. Termín zahájení tréninků v roce 2015 v obvyklých časech ještě není stanoven.

 

Víkendové zápasy 15.-16.11.2014

 Senohraby A – Ondřejov A  4 : 1 (1:1)
 
Víkendové zápasy 8.-9.11.2014

 

Radošovice A – Senohraby A 4 : 1

Víkendové zápasy 1.-2.11.2014

Garda Struhařov – Senohraby 2 : 9
Senohraby B – Všestary 1 : 6 (0:3)
Senohraby A – Svojetice 9 : 0 (3:0)

Tréninky mládeže

Od 1.11. tréninky v tělocvičně:
Út 17-18 hod minipřípravka – skupinka trénující s Honzou (ročníky 07,08,09..)
Út 18-19 hod ml. žáci (r. 2004 a starší –  případně st. přípravka pokud někdo nemůže ve Čt)
Čt 17-18 hod st. přípravka (r. 2004 – 2006 – případně žáci co nebudou v Út)

Zápasy a treninky mládeže

Podzimní sezona byla ukončena.
V úterý 28.10. nepovinný trenink v 16:00 na hřišti.

Víkendové zápasy 25.-26.10.2014

Žáci  Senohraby – Jankov  4 : 1 (1:0)
Přípravka Olbramovice – Senohraby 12 : 2 (3:2)
Garda Ondřejov – Senohraby 1 : 2 (0:1)
Velké Popovice B – Senohraby B 2 : 2 (1:1)
Louňovice B – Senohraby A 0 : 3 (0:2)

Zápasy mládeže 25.10.2014

Žáci  SO  25.10. 10:15 Senohraby – Jankov
Sraz v 9:30 na hřišti.
Přípravka SO 25.10. 10:15 Olbramovice – Senohraby
Sraz v 8:50 na hřišti. Odjezd 9:00.

Víkendové zápasy 18.-19.10.2014

Žáci  Netvořice – Senohraby 1 :3 (1:2)
Senohraby B – Čestlice 0 : 2 (0:2)
Přípravka Senohraby – Týnec 5 : 4 (3:4)
Senohraby A – Struhařov 3 : 4 (2:2)

Zápasy mládeže 18.-19.10.2014

Žáci  SO  18.10. 11:00 Netvořice – Senohraby
Sraz v 9:30 na hřišti. Odjezd 9:40.
Přípravka NE 19.10. 10:15 Senohraby – Týnec
Sraz v 9:30 na hřišti.

Víkendové zápasy 11.-12.10.2014

Žáci Senohraby – Teplýšovice 4 : 1 (1:1)
Mukařov B – Senohraby B 1 : 0
Kostelec n. Č.l. – Senohraby A 3 : 1 (1:0)
Přípravka Poříčí – Senohraby 21 : 1 (12:0)
Garda Senohraby – Chocerady 1 : 6
Senohraby B – Strančice B 2 : 2 (1:1)

 

Víkendové zápasy 4.-5.10.2014

Žáci Prčice – Senohraby 2 : 1 (1:0)
Senohraby A – Mnichovice B 6 : 0 (5:0)

 

Víkendové zápasy 27.-28.9.2014

Žáci Senohraby – Nespeky  3 : 2 (2:1)
Přípravka Prčice – Senohraby 4 : 7
Lojovice – Senohraby B 3 : 3 (2:1)
Garda Sázava – Senohraby 5 : 1 (1:1)
Říčany B – Senohraby A 1 : 4 (1:1)

 

Víkendové zápasy 20.-21.9.2014

Žáci Senohraby – Vrch. Janovice 15 :0 (7:0)
Přípravka Senohraby – Pyšely   8 : 10 (3:5)
Senohraby B – Strančice B odloženo na 12.10.
Senohraby A – Strančice A 3 : 0 (3:0)

 

Tréninky mládeže

Tréninky mládeže 18.9. a 25.9. zrušeny !!!
Tréninky mládeže každé úterý a čtvrtek v 17 hodin na hřišti.