Mladší přípravka – turnaj ve Struhařově

V sobotu 17.9. vstoupili kluci z mladší přípravky do své první soutěžní sezóny. První soutěžní turnaj, první soutěžní zápasy. Do skupiny nám byly nalosovány týmy Struhařova, Poříčí a Chocerad. A jak naše první soutěžní účinkování dopadlo.

První zápas jsme hráli proti domácímu Struhařovu a už od prvních minut bylo zřejmé, kdo bude na hřišti pánem. Byli to naši kluci. Během prvních čtyř minut čtyři góly. I ve druhém poločase jsme jsme si s chutí zastříleli a první zápas jsme vyhráli 8:1.

20160917_095329 20160917_100117

Do druhého zápasu proti nám nastoupili kluci z Poříčí. Do tohoto utkání jsme vstoupili trochu lehkovážně a pod vlivem prvního zápasu jsme si mysleli, že to půjde samo. Poříčí dalo první gól a to kluky trochu zaskočilo. Naštěstí jsme na vyrovnání nemuseli čekat dlouho, jenže do poločasu jsme dostali ještě jeden gól. V průběhu přestávky jsme se dali dohromady a ve druhé půli už na hřišti kralovalo naše mužstvo. Zápas jsme vyhráli 8:2.

20160917_103723 20160917_103910

Poslední zápas jsme odehráli proti Choceradům. V tomto zápase jsme opět kontrolovali průběh celého zápasu a zároveň jsme si s chutí zastříleli. Do zápasu nastoupili i mladší kluci, kteří už dohráli „svůj miniturnaj“, ve kterém si pěkně zahráli a zastříleli – ale je pravda, že byli o trošku starší.  Pokud jde o vstřelené góly, tak tento poslední zápas byl na ně nejštědřejší. Soupeři jsme jich dali celkem 12 a žádný jsme nedostali.

20160917_114106 20160917_114530

První turnaj tedy skončil nad očekávání úspěšně, kluci dostali pohár, rodiče byli spokojení a už se všichni těší na další vzájemná střetnutí za týden v Choceradech.