Mladší přípravka – turnaj v Senohrabech

Poslední mistrovský turnaj jsme odehráli v neděli 16.10. na domácím hřišti a všichni jsme moc chtěli potvrdit skvělé výkony z předchozích turnajů i před početným domácím publikem. Do turnaje jsme šli s tím, že na úkor častějšího střídání dáme prostor většímu počtu kluků.

První zápas proti Choceradům jsme však začali s obrovským respektem vůči soupeři. Naštěstí soupeř naší bojácnosti nevyužil a my jsme tedy spíš než se soupeřem bojovali sami se sebou. Pomalu jsme si začali i vypracovávat šance a do poločasu jsme z nich vstřelili dva góly. Druhý poločas začal úplně stejně jako poločas první. Dál jsme hráli ustrašeně, do šancí jsme se sice dostávali a nakonec se nám i nějaký ten gól podařilo vstřelit. Zápas jsme vyhráli 5:0, ale skóre vůbec neodpovídalo předvedené hře.

20161016_104306

20161016_100150

Druhý zápas jsme nastoupili proti Poříčí, které nás vždy dokázalo pěkně potrápit. I tento zápas jsme však hráli s obrovským respektem k soupeři a chvílemi jsem kluky na hřišti vůbec nepoznával. Brzo jsme sice vedli 2:0, ale díky vlastním chybám a naprosto zoufalé hře jsme soupeři umožnili vstřelit tři góly a rázem jsme prohrávali. Toho jsme se asi lekli a začali jsme trochu hrát. Do konce prvního poločasu se nám podařilo vrátit vedení na naši stranu. O přestávce jsme si museli říct, že to, co jsme předváděli, nebyl fotbal a že ve druhé půlce budeme hrát to, co umíme a jak to hrajeme na tréninku. Kluci si to vzali k srdci a najednou to na hřišti začalo vypadat úplně jinak. Soupeře jsme k ničemu nepustili a vstřelili mu čtyři góly. Konečné skóre zápasu tedy bylo 8:3.

Poslední zápas jsme hráli se Struhařovem. Tento zápas byl plně v naší režii, hráli jsme to, co jsme chtěli, soupeře jsme jasně přehrávali a bylo to vidět i na skóre. Zápas skončil naším vítězstvím 9:0.

20161016_11054920161016_111612
I na čtvrtém turnaji jsme si převzali pohár pro vítěze, ze kterého měli všichni obrovskou radost. A ještě větší radost jsme měli toho, že jsme vyhráli svoji skupinu v podzimní části sezóny. Za odměnu kluci dostali na krk zlaté medaile a plný stůl sladkých odměn.