Mladší přípravka: turnaj v Senohrabech

V sobotu 30.září hrála mladší přípravka druhý soutěžní turnaj – tentokrát na domácí půdě a za naprosto luxusního babího léta.

První zápas jsme nastoupili proti Benešovu a první poločas jsme se jen rozkoukávali. Za soupeřem jsme ve všem zaostávali. Ale pokud jde o skóre, tak se nám dařilo se soupeřem držet krok. I přes naši bídnou hru jsme poločas prohráli 5:6. Do druhé půle jsme vstoupili jako vyměnění. Zvýšili jsme aktivitu, důraz a hned to bylo vidět i na skóre zápasu. Za druhý poločas se nám podařilo dát devět gólů a jen dva dostat. Takže zápas jsme nakonec vyhráli 14:8.

Druhý zápas jsme odehráli proti Choceradům. A byl jsem moc rád, že jsme začali hrát se stejným nasazením a zaujetím jako jsme odehráli druhý poločas proti Benešovu. Chocerady jsme zmáčkli hned od začátku a v nastaveném tempu jsme nepolevili. Celý zápas jsme měli pevně v rukou a vyhráli jsme jej 13:4.

Poslední zápas proti Úročnici jsme si jen užívali, protože za soupeře (stejně jako minulý turnaj) nastoupili kluci a holky minimálně o rok mladšími než my, takže zápas vypadal jako hra kočky z myší. Kluci (i Míša) si s chutí zastříleli a zápas přesvědčivě vyhráli 19:0.