Mladší přípravka – turnaj v Poříčí nad Sázavou

V neděli jsme jeli na další, v pořadí již třetí, soutěžní turnaj do Poříčí nad Sázavou. Tentokrát nám moc nepřálo počasí – přeháňky, celkem chladno, ale na výkonech našich kluků to vůbec nebylo znát.

Hned první zápas jsme nastoupili proti Poříčí, tedy proti týmu, který jsme sice dvakrát porazili, ale vždy šlo o celkem vyrovnaný zápas. Začátek utkání to jen potvrdil. Oba týmy bojovali o každý metr hřiště. První gól jsme sice vstřelili my, ale netrvalo a domácí krásnou střelou vyrovnali na 1:1. Do poločasu se nám ale ještě podařilo vstřelit ještě jeden gól a tak jsme v poločase vedli 2:1. Ve druhé půli jsme výkon trochu zlepšili a dokázali jsme přidat ještě dva góly. Takže i tentokrát jsme Poříčí porazili a to 4:1.

20161009_095040 20161009_095026

Další zápas, proti Struhařovu, jsme už zvládli celkem v pohodě. Kluci hráli svůj fotbal, vytvářeli si spoustu šancí, ze kterých nakonec nastříleli šest gólů a žádný jsme nedostali. Poslední zápas proti Choceradům měl také jednoznačný průběh. Vyhráli jsme jej 7:1. Gólově to sice nebyl takový rozdíl jako v minulých turnajích, ale žádné velké šance jsme soupeři nedovolili a naše vítězství bylo zasloužené. Kromě sedmi gólů se nám podařilo trefit asi třikrát tyč.

20161009_102015 20161009_110949

Takže i na třetím turnaji jsme obsadili první místo. Kluci si celý turnaj užili, fotbal je bavil a odměnou za to jim byl další krásný pohár.