Mladší přípravka – turnaj v Choceradech

V sobotu 24.9. čekal kluky z mladší přípravky druhý podzimní turnaj. Tentokrát jsme jeli do Chocerad. Všichni jsme byli zvědaví, zda zopakujeme výkon i výsledek z minulého víkendu.

První zápas jsme nastoupili proti domácím Choceradům a stejně jako minulý týden si kluci proti tomuto soupeři s chutí zastříleli. Celkem to byly dvě desítky gólů. Ale je fakt, že domácí byli znatelně menší než my.

Další zápas proti nám nastoupili kluci z Poříčí a to už byl soupeř o hodně silnější. Začátek byl hodně vyrovnaný, ale postupem času jsme získali převahu a v poločase jsme již vedli 4:2. Ve druhé půli už bylo hřišti jen jedno mužstvo a to naše. Zápas skončil naším vítězstvím 7:2.

DSC02257

DSC02273

Třetí zápas proti Struhařovu byl hodně podobný tomu prvnímu. Už od prvních minut bylo jasné, jak to dopadne a bylo jen otázkou, kolik kluci vstřelí gólů. Nakonec jich bylo 13 a stejně jako v prvním zápase naši brankáři udrželi čisté konto.

20160924_111951 20160924_112533

Takže i druhý soutěžní turnaj jsme suverénně vyhráli a kluci dostali další pohár za první místo. Uvidíme jak se nám bude dařit ve druhé polovině podzimní části.
Příští týden nás ale čeká přátelský turnaj v Nespekách a jsme velmi zvědaví, jak se nám na tomto turnaji povede.