Mladší přípravka: turnaj v Choceradech

V sobotu začala mistrovská sezona i pro mladší přípravku. První turnaj se odehrál v Choceradech. A za soupeře jsme měli mužstvo z Úročnice, Benešov – mládež B a samozřejmě domácí Chocerady.

Proti nim jsme nastoupili do prvního zápasu. Začali jsme trochu ustrašeně – asi jsme se polekali, že někteří kluci byli o hlavu větší než my. A kromě toho byli i rychlejší. A důsledkem toho bylo, že se brzo ujali vedení a ne jen jednobrankového. Postupem hry jsme začali také občas vystrkovat růžky a díky tomu se nám podařilo nějaký ten gól vstřelit. Poločas jsme prohráli 5:2. Druhá byla z naší strany již trochu lepší, ale bohužel soupeři se opět podařilo nás přestřílet. Zápas jsme nakonec prohráli 10:5.

Druhý zápas jsme odehráli proti Benešovu. Už při nástupu bylo vidět, že to bude úplně jiný zápas. Protože benešovští proti nám nastoupili s klukama mladšíma. A ve hře to bylo opravdu vidět. Soupeře jsme k ničemu vážnějšímu nepustili a první půli jsme spolehlivě vyhráli 6:0. Ve druhé půli jsme trochu polevili a dovolili jsme soupeři skórovat. Nicméně zápas jsme měli pevně v rukách a dalšími góly jsme stvrdili naše vítězství. Vyhráli jsme 11:2.

Poslední zápas proti Úročnici byl ještě lehčí než jsme čekali. Soupeř nastoupil s možná ještě menšíma klukama i holkama než Benešov. A podle toho se celý zápas odvíjel. Kluci dávali jeden gól za druhým, až mi bylo chvílemi soupeře líto (hlavně ve druhé půli, kterou jsme vyhráli 15:0). Celkové zápas skončil naším vysokým vítězstvím 23:1.