Mladší přípravka: turnaj v Benešově

V neděli 16.9. odehrála mladší přípravka první soutěžní turnaj této sezóny. A hned na začátek jsme nastoupili proti Benešovu, který byl kvalitativně úplně někde jinde než my. Navíc pro několik našich kluků to byl i první soutěžní zápas vůbec. To vše se podepsalo na výsledku utkání, které jsme prohráli 0:12.

Druhý zápas jsme hráli proti Poříčí A. A i tento zápas byl nad naše síly, takže jsme si připsali další porážku a bohužel opět s nulou (0:12). Třetí zápas nás čekala Úročnice. Teprve teď to byl soupeř, kde se naši kluci mohli začít prosazovat a zahrát si fotbal. Po prvním poločase, který byl celkem vyrovnaný (skončil 2:1 pro nás), jsme ve druhé půli ještě víc zabrali a celý zápas jsme zaslouženě vyhráli 5:1. Poslední zápas jsme hráli proti Poříčí B, což byli kluci o rok (možná i o dva) mladší než my, takže tento zápas jsme v pohodě zvládli 14:0.