Mladší přípravka: turnaj v Benešově

V sobotu 21.10. sehrála mladší přípravka poslední podzimní soutěžní turnaj. Tento turnaj se odehrál opět v Benešově, kde pro rekonstrukci svého hřiště našla domácí azyl Úročnice.

První zápas jsme nastoupili proti Choceradům. Do zápasu jsme vstoupili hodně vlažně. Přišlo jako by celý náš tým byl ještě rozespalý. Přestože naše hra byla bez zájmu o balon, tak se nám první poločas podařilo zvítězit 4:1. Ve druhé půli jsme se začali trochu zlepšovat, ale soupeř hrál ještě odhodlaněji než v první půli, takže jsme měli co dělat jestli jsme chtěli zápas vyhrát. Nakonec druhá půle skončila 2:2, takže zápas jsme celkově vyhráli 6:3.

Druhý zápas na nás čekal Benešov. Čekali jsme tudíž, že zápas bude ještě těžší než první s Chocerady. Naštěstí kluci se už probudili a začali předvádět to co umí. Během pár minut jsme dali tři góly, které přenesly na naše kopačky klid. Celý zápas jsme hráli aktivně, chtěli jsme balon, soupeře jsme napadali a nenechali jsme mu ani kousek prostoru ke hře. Zápas jsme zaslouženě vyhráli 12:3.

Poslední zápas celé podzimní části jsme hráli proti Úročnici. Nejslabšímu soupeři naší skupiny. Tento zápas jsem nechal kluky hrát bez jakéhokoliv koučování. Hra byla trochu neurovnaná, ale na soupeře to stačilo. Po prvních pár minutách to sice nevypadalo na tak suverénní vítězství jako v předchozích zápasech, ale nakonec začali kluci hrát svoji hru a góly tam přece jen začali padat. Celkem jsme jich nastříleli 23 a v naší brance neskončil žádný.

Závěrečný turnaj jsme tedy vyhráli stejně jako celou podzimní část v naší skupině. Na jaře nás tedy budou čekat soupeři daleko těžší, tak uvidíme jak se nám bude dařit.