Mladší přípravka: turnaj v Benešově

V sobotu 14.10. hrála mladší přípravka třetí soutěžní turnaj, tentokrát v Benešově. A za celý turnaj mají kluci od mě obrovskou pochvalu, protože hráli skvěle, byli naprosto super a odměnou jim bylo první místo. Ale jak k tomu došlo…

Do turnaje jsme šli jen se sedmi hráči, takže jsme nemohli střídat celé čtyřky a v bráně se co poločas střídali Míša a Míša (ten a ta). První zápas jsme hráli s Úročnicí, tedy s nejlehčím soupeřem ze skupiny. Takže na rozehrání nás nemohlo potkat nic lepšího. Zápas jsme v pohodě zvládli, kluci se rozehráli a s chutí si zastříleli. Celkový výsledek prvního zápasu byli 21:1.

Druhý zápas jsme hráli proti Choceradům. tady už šlo o soupeře značně fotbalovějšího, ale kluci ho zvládli naprosto skvěle. Všemu vévodila pevná obrana. Mára s Honzíkem, kteří zde strávili většinu času, soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Naopak vepředu se nám dařilo a góly v soupeřově síti přibývali.

Třetí závěrečný zápas jsme hráli proti kluků z Benešova. A Benešov, stejně jako my, oba dva předchozí zápasy suverénně vyhrál. Takže šlo o souboj o první místo. A zápas tomu i odpovídal. Od první minuty se hrálo ve vysokém tempu, šance na obou stranách, ale žádná neskončila gólem a to zásluhou i skvělých brankařů (v naší brance byl Míša).  Teprve až na konci prvního poločasu se nám podařilo jednu z šancí využít a vstřelit první gól utkání. A byl to jediný gól prvního poločasu. Do druhé půle jsme (jako v každém zápase) vystřídali brankaře a pokračovali ve skvělém výkonu. Nasazení všech bylo naprosto úžasné. Za pár minut se nám podařilo navýšit vedení na 2:0. Ale  kluci z Benešova se nechtěli jen tak vzdát, dokonce se jim podařilo snížit na 2:1. A dál se hrnuli na naši branku. Míša ale v bráně čarovala a žádný další gól už nepustila. Naopak vepředu se nám podařilo ještě dva góly přidat a tak jsme zápas vyhráli 4:1.