Mladší přípravka – mistrovský turnaj ve Vlašimi

V sobotu jsme odehráli první jarní mistrovský turnaj. V naší finálové skupině na nás čekali týmy Benešova, Votic a Vlašimi. A právě ve Vlašimi se první turnaj odehrál.

První zápas jsme za hustého deště nastoupili proti klukům z Benešova a hned z první akce jsme dostali gól. Během dalších minut bylo jasné, že Benešov je po všech stránkách lepší než my. A tomu odpovídalo i skóre prvního poločasu 0:6. A také je nutné říci, že jsme to soupeři moc neznepříjemňovali. Ve druhé půli jsme se už zlepšili a soupeř už nás tolik nepřevyšoval. Celý zápas jsme nakonec prohráli 1:8.

Druhý zápas jsme hráli proti mužstvu z Votic. A tento zápas vypadal téměř identicky jako první zápas s Benešovem. Nejen že neustále pršelo, tak i soupeř byl co se týče kvality na vyšší úrovni než naši kluci. První poločas jsme vysoko prohráli (1:8) a až teprve ve druhé půli jsme soupeři trochu vzdorovali. Zápas skončil naší prohrou 2:11.

Poslední třetí zápas jsme sehráli s domácí Vlašimí. Kluci z Vlašimi se rychle ujali vedení 2:0, ale nám se podařili celkem brzo vyrovnat a co víc, i dostat do vedení a první poločas jsme vyhráli 7:4. Druhý poločas jsme pokračovali ve střílení gólů, takže zápas jsme dotáhli do vítězného konce 14:7.