Mladší přípravka – mistrovský turnaj v Senohrabech

V neděli 21.5. jsme odehráli poslední mistrovský turnaj a to na domácí půdě. A protože domácí turnaj si skoro nikdo nechtěl nechat ujít, tak jsme turnaj odehráli ve třinácti lidech. V rychlých intervalech jsme střídali tři čtyřky.

A pokud jde o zápasy, tak sled zápasů byl stejný jako na všech třech předchozích turnajích. Takže první zápas Benešov. První půle naprosto vyrovnaná a nebýt našeho vlastního gól, mohlo být vyrovnané i skóre. Do druhé půle jsme ale nastoupili jako vyměnění, no spíš jako pos… Benešov si s námi dělal, co chtěl, my jsme se vůbec nebránili, hrát jsme nechtěli a tak jsme jen lovili míč z brány.

O přestávce před druhým zápasem jsme si s klukama řekli, že tohle přece nejsme my a že proti Voticím ukážeme, co doopravdy umíme. A nezůstalo jen u slibu. Na Votice jsme nastoupili pěkně zostra a za chvilku jsme vedli 4:1. Votice sice do půlky ještě stihli skóre zkorigovat, ale přesto jsme v poločase vedli 5:4. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, jen štěstí se přiklonilo na stranu soupeře, který nakonec urval výhru 8:7.

Poslední zápas proti Vlašimi jsme zvítězili 6:4. A pro toto vítězství jsme si došli po dobrém výkonu celého mužstva.