Březí – Senohraby A 0 : 5 (0:2)

Březí -Senohraby 0:5 (0:2)

Zápas se soupeřem ze dna tabulky jsme zvládli na výbornou. I přes slepenou sestavu, kdy jsme museli nahradit půlku obrany kluci hráli dobře a i na hrbolatém terénu se snažili kombinovat. Březí bylo důrazné a tak nám trvalo půl hodiny, než jsme se střelecky prosadili. Střelou ze 35 metrů krásně trefil vzdálenější šibenici Fanda Petřík. Chvíli na to šel sám na bránu Míla, ale míč mu skočil na holeň a netrefil ani mezi tyče. Naštěstí další průnik za obranu zakončil k tyči Kalbas a vedli jsme 2:0.Těsně před poločasem naivně fauloval ve vápně Píďa a Březí dostalo penaltu, kterou naštěstí díky dobře postaveným tyčím Kačmocha neproměnili a my šli do kabin s vedením o dva góly. Druhý poločas jsme začali špatně. Byli jsme všude pozdě, přihrávky byli nepřesný a vrcholem byl druhý faul v pokutovém území. Tentokrát Robin neohrabaně zakopl o soupeře a ten se ochotně svalil na zem. I druhou penaltou Březí pohrdlo. Tuhle nádherným zákrokem zlikvidoval Kačmoch. Naštěstí se kluci probrali a začali hrát a i dávat góly. Pěknou střelou a třetí brankou se předvedl dobře hrající Krautík. Potom už se hra převážně odehrávala před bránou Březí a tak další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Čtvrtou branku a jeho první v A týmu dal pěkně za tyč Beran. Pak jsme ještě dostali výhodu penalty my a tou nepohrdnul Kalbas, který i když nebyl na penaltu určen si vzal míč a zvýšil náskok v týmové tabulce střelců před Pacim, který tentokrát nenastoupil .

sestava:  Kačmáček,Vaněk ,Synek, Blanický, Petřík, Dočkal, Kalenda, Svoboda, Kučera, Kučaba(60min Beran), Kraut

góly: 2xKalenda, Petřík, Kraut, Beran.